Nowy Tomyśl - Wolsztyn - Zbąszyń - Lwówek - Grodzisk Wielkopolski

Witaj, 

       nazywam się Krystian Jędrzejczak a Mobilny Detailing to realizacja moich marzeń o własnym studiu detailingu. Od wielu lat dbałem głównie o swoje pojazdy

(najpierw motorowery, następnie samochody) testując przeróżne produkty. Następnie swoje auta zaczęli przyprowadzać do mnie członkowie rodziny, a jeszcze później znajomi. W ten sposób doskonaliłem swoje umiejętności oraz powiększałem zamiłowanie do detailingu. W 2019 roku podjąłem decyzję o założeniu działalności. Zacząłem odkładać pieniądze na realizacje tego celu.

 

       Na początku 2020 roku udałem się na 2 szkolenia indywidualne. Pod okiem Mikołaja z Uber Academy Poznań spędziłem ponad 20 godzin na poznawaniu technik i sposobów działania przy aucie. Szkolenia potwierdzone zostały certyfikatami, które dumnie wiszą dziś na ścianie w moim małym studio.

 

       W październiku 2020, po kilku miesiącach dalszej pracy nad autami, postanowiłem otworzyć swoją działalność. Z początku było to czyszczenie wnętrz.

Z czasem do oferty doszło sporo więcej usług, takich jak korekta lakieru czy renowacja reflektorów.

Wszystkie usługi z oferty postanowiłem najpierw kilkukrotnie, darmowo sprawdzić na autach znajomych, aby mieć pewność i zaufanie do swoich umiejętności.

 

       W listopadzie 2021 dołączyłem do ekipy ONYX Coating- niemieckiego producenta powłok. Szkolenie akredytacyjne rozpatrzone zostało pozytywnie, potwierdzone również stosownym certyfikatem. Od tego dnia do oferowanych usług dołączyła aplikacja tych powłok.

 

       Dzisiaj jestem już doświadczony o kilkadziesiąt zrobionych projektów na Państwa autach.

 

       Zapraszam do skorzystania z oferty :)

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - sobota Niestandardowe godziny pracy
Niedziela Niestandardowe godziny pracy

 

Dane firmy

 

MOBILNY DETAILING KRYSTIAN JĘDRZEJCZAK

 

64-316 Chraplewo 23

 

+48 535 831 571

Facebook

 

Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebook. Można tam odszukać najnowsze projekty, filmy, czy zadać pytania.

 

facebook

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.