Nowy Tomyśl - Wolsztyn - Zbąszyń - Lwówek - Grodzisk Wielkopolski

Renowacja lakieru.

Wraz z upływem czasu, lakier na naszych autach zaczyna tracić swój blask. Wpływ ma na to wiele czynników takich, jak agresywna chemia, oksydacja, czy niewłaściwa pielęgnacja. Polerowanie lakieru pozwala na trwałe usunięcie tych czynników, by móc na nowo cieszyć się blaskiem oraz głębią koloru. Tak przygotowany lakier warto zabezpieczyć.

 

Co usuwa proces polerowania?

-hologramy (efekt niewłaściwie wykonanej korekty lakieru. Zauważalne są wówczas "fale" na lakierze.

-świrle (efekt myjni automatycznych oraz złej pielęgnacji lakieru)

-zmatowienia i oksydacje (głównie w starszych pojazdach)

-wszelkiego rodzaju rysy powstałe w wyniku eksploatacji auta

 

Co zyskujemy po korekcie lakieru?

-nowa głębia koloru

-"ziarno" lakieru metalizowanego

-szklistośc, efekt lustra

-lakier staje się gładki, dzięki czemu brud mniej przylega

 

Piękny lakier zawsze cieszy oko. Spraw swojemu pojazdowi nowy wygląd!

 

Ochrona lakieru

Wosk, piana ceramiczna, powłoka polimerowa, ceramiczna, czy najbardziej zaawansowana- grafenowa. Nie tylko znakomicie poprawiają wygląd auta, ale przede wszystkim chronią auto przed czynnikami atmosferycznymi. 

 

 

 

Wnętrze

Przez lata użytkowania auta, w wnętrzu gromadzi się mnóstwo brudu, kurzu, bakterii. Nierzadko pod fotelami znajdujemy resztki jedzenia.

Moim zadaniem jest przywrócenie wnętrza Państwa auta do stanu, kiedy auto wyjeżdżało z salonu. Dodatkowo dzięki zastosowaniu urządzeń takich jak parownica, pozbywam się jednocześnie wszelkich bakterii chorobotwórczych. 

 

W czystym wnętrzu przyjemniej się podróżuje. Zadbaj o komfort swojej podróży!

 

Regeneracja reflektorów

Tak naprawdę jedne z najważniejszych elementów w całym pojeździe- czyli reflektory. Zmatowiałe, zżółkłe nie stwarzają nam bezpiecznych warunków do jazdy, zwłaszcza nocą. Usługa regeneracji reflektorów pozwala cieszyć się na nowo świetną przejrzystością, polepszonym widokiem na drodze oraz bezpieczną podróżą w każdych warunkach. Auto również wygląda dużo lepiej, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, umów się już teraz na regeneracje reflektorów.

 

 

Niewidzialna wycieraczka

Niezwykle przydatna, zwłaszcza na trasie. Niewidzialna wycieraczka zadba o komfort podróży w deszczowych warunkach. Ułatwia także usuwanie osadów z szyb.

 

Czyszczenie mebli domowych

Co jakiś czas warto odświeżyć swoją kanapę, łóżko, czy dywan. Przez dłuższy czas zbierają się tam zarazki, bakterie, które negatywnie wpływają na stan naszego zdrowia, a zwłaszcza naszych dzieci. Nierzadko w wyniku użytkowania powstają również uporczywe plamy. Pranie tapicerki, czy też czyszczenie mebli skórzanych pozwala usunąć bakterie w 99%, a także usunięcie plam. Meble znów wyglądają pięknie i są bezpieczne dla naszego zdrowia.

 

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - sobota 8.00 - 22.00
Niedziela 10.00 - 20.00

 

Dane firmy

 

MOBILNY DETAILING KRYSTIAN JĘDRZEJCZAK

 

64-305 Bolewice, Polna 7

 

+48 535 831 571

Facebook

 

Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebook, Można tam odszukać najnowsze projekty. Można również poznać naszą ofertę oraz zadać pytania.

 

facebook

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.