-Opis usług-

 

1. Powłoki elastomerowe oraz cperamiczne

 

Powłoki ochronne mają niesamowitą trwałość, nawet do 5-7 lat. Oprócz doskonałych właściwości ochronnych przed sokami z drzew, owadów, agresywną chemią drogową, również utwardza powierzchnię lakierniczą i chroni przed mikrozarysowaniami. Gwarantują bardzo wysoki połysk, silnie przylegają, są trwalsze od wosków oraz powłok polimerowych. Ich płaska oraz przenikliwa powierzchnia dają ogromną satysfakcje wizualną.

 

Wyjątkową właściwością powłok elastomerowych jest zdolność samoregeneracji - usuwania rys pod wpływem ciepła.

 

Aplikacja powłoki to najlepszy sposób na zabezpieczenie samochodu. Ceramika daje zarówno ochronę jak i perfekcyjny wygląd oraz połysk. Powłoka zapobiega przyleganiu zabrudzeń, co przekłada się na prostsze oraz tańsze utrzymanie samochodu w czystości.

 

 

2. Folie ochronne PPF

 

Folie są uznawane za najlepsze dostępne zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi. Są bardzo trwałe, producenci gwarantują nawet 10 lat ochrony. Odpowiednio naklejone, są praktycznie niewidoczne dla oka. Proces naklejania jest całkowicie odwracalny i w żaden sposób nie niszczy powłoki lakierniczej.

 

Folie posiadają doskonałe właściwości ochronne przed promieniowaniem UV, zabezpieczają lakier przed blaknięciem a także chronią przed zanieczyszczeniami chemicznymi w całym zakresie ph. Do tego są odporne na zarysowania, otarcia oraz odpryski.

 

Posiadają zdolność samoregeneracji - usuwania defektów pod wpływem ciepła.

 

 

3. Woskowanie

 

Jest to najprostsza metoda ochrony lakieru przed warunkami atmosferycznymi. Wosk utrudnia gromadzenie się brudu na lakierze oraz ułatwia odprowadzanie wody. Pozwala zatem dłużej utrzymać czystość karoserii oraz skraca czas mycia auta.

 

4. Impregnacja materiału

 

Usługa pozwalająca zabezpieczyć materiałowy dach cabrio przed deszczem oraz promieniowaniem słonecznym. Powłoka jest hydrofobowa, czyli nie zatrzymuje wody w materiale, a tworzy na jego powierzchni kropelki, które pod wpływem poruszania się pojazdu same spadają z powierzchni materiału i powodują znacznie szybsze schnięcie dachu.

 

 

-Galeria-

 

 

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek - sobota Niestandardowe godziny pracy
Niedziela Niestandardowe godziny pracy

 

Dane firmy

 

64-316 Chraplewo 23

 

+48 535 831 571

Facebook

 

Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebook. Można tam odszukać najnowsze projekty, filmy, czy zadać pytania.

 

facebook

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.